Choď na obsah Choď na menu
 


Ak je dnes dobre, zajtra bude ...

Dobrý deň. Dnes sa ku vám pridávam s článkom, ktorý je na aktuálnu tému. Neviem, či ste si všimli, ale pred niekoľkými dňami začali olympijske hry, tak som sa rozhodol vás oboznámiť s novinkami z Pekingu a zo zákulisia RT. Takže, k téme Peking. V Pekingu je sú najlepší svetoví športovci. Ale aby to nebolo také jednotvárne, tak som sa opýtal jedného človeka z RT na to, ako vníma OH v Pekingu. Bol ním hriešnik a jeho odpoveď bola nasledovná :


"Číňania zasa predviedli svoju šikmookosť a bežec s ohňom bežal došikma."

Tak som sa opýtal jedného človeka, ktorý chcel zostať v anonymite na otázku, ako vníma OH v Pekingu a jeho odpoveď bola nasledovná:


"Ja si myslím, že je to celkom dobrá akcia, pretože každé olympijske hry tak utužujú svet a robia to tam také jednotnejšie aspoň na chvíľku... a myslím si, že Čína dostane dobrú šancu ukázať, čo v nej viazne, ten pokrok a tak... je to podľa mňa jednoznačne super akcia."

Tak a teraz na tému RT. V RT nie je nič nové, ako vždy. Tak som sa rozhodol napísať článok a ukončiť súťaž z minulého článku. Takže, najprv k téme súťaž. Ako asi skoro každý vie, bola vyhlásená súťaž o to kto, ako prvý získa 51 BANov. A víťazom sa stáva iba jeden človek a ním je Big Tyg , takže Big Tygovi srdečne gratulujeme a domov si odnáša predplatené miesto pred obchodným centrom Jednota.

Ale je tu aj ďalšia novina a ňou je, že sa po dlhom hľadaní našiel dobrovoľník, ktorý na seba zobral tú najšpinavšiu prácu, takzvaného upratovača. I preto sme sa opýtali čerstvého upratovača, ako je spokojný so svojou prácou. A vinny nám odpovedal takto:

"Som spokojný, že som mohol dostať nejakú úlohu a som rád, že môžem byť upratovač a myslím si, že aj tých je treba veľa. Pocity sú výborné a veľmi sa teším z tejto práce :) ."

Tak a obsah tohto článku sa blíži ku koncu. Zostáva len posledné, popriať slovenskej výprave veľa šťastia a nech donesú nejaké zlato a ešte by som rád poprial STV 3 veľa dobrých živých prenosov a spokojných divákov. Tak, už len treba povedať, aké témy budeme nabudúce rozoberať. Ako hlavné témy ďalšieho vydania budú RT a U20 a vedlašie témy, ktoré budeme rozoberať budú UFO a uverejníme ďalšiu zaujímavú súťaž.

 
Tento článok bol publikovaný a vydaný zo štúdia Zajtra Je Nedeľa.

 autor článku: Big Tyg